خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

تیم فوتسال علوم پزشکی قهرمان جام شعبان - رمضان شهرستان زابل

  تیم فوتسال علوم پزشکی تیم خوب و بااخلاق این دوره از مسابقات بود که در دیدار پایانی جام نیز توانست تیم شیرینی سرای خوشه را با نتیجه ۳ به ۰ شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد. جا دارد از زحمات جناب دکتر اکبری زاده جهت همراهی و همکاری لازم در جهت رشد فوتسال و حمایت از جوانان علاقمند به فوتسال تشکر و قدر دانی لازم را داشته باشیم.

  ابتدا در دیدار رده بندی دو تیم یاران علی و دهیاری فتح اله به مصاف هم رفتند که در پایان تیم جوان و دونده دهیاری فتح اله توانست با نتیجه ۲ به ۰ تیم پرمهره یاران علی و قهرمان دوره ی قبل را شکست دهد و به مقام سوم دست یابد.

  پس از بازی رده بندی هم بازی فینال نونهالان برگزار شد که تیم تکاور توانست تیم پاس را شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد و تیم های شمال و هیات خادمین نیز مشترکا به مقام سوم رسیدند.

  سپس دیدار فینال جام بزرگسالان به قضاوت محمدرضا ظفری و مهرداد شهرکی انجام شد که تیم شیرینی سرای خوشه علاوه بر واگذاری نتیجه ی بازی اخلاق و منش پهلوانی را هم باختند و وقتی دیدند در بازی کاری از پیش نمی توانند ببرند از ادامه بازی در دقیقه آخر مسابقه سر باز زدند و به جهت اعتراض زمین را ترک کردند.

  که البته کمیته برگزاری و کمیته انضباطی مسابقات با این توهین تیم شیرینی سرا برخورد لازم را انجام خواهد داد.

  پس از پایان مسابقه مراسم اهدای جوایز و مدال های بازیکنان و کاپ های تیم های قهرمان به آنها اهدا شد.و به تعدادی از تماشاگران نیز در پایان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

  در این مراسم آقایان حجت الاسلام کیخا امام جمعه شهرستان زابل و ناظری فرماندار محترم شهرستان زابل و ثوری مدیر کل ورزش و جوانان استان و معاونین ایشان و دکتر سیدالحسینی رییس هیات فوتبال استان و اعضای هیات فوتبال استان و رییس شورای شهر و رییس آموزش و پرورش شهرستان زابل آقای علی اکبر بزی و اعضای شورای شهر زابل و روسای اداره ورزش زابل و زهک نیز حضور داشتند. که پس از پایان مراسم تمامی این عزیزان و داوران شام مهمان خانه آقای نعمت دهمرده ای رییس هیات فوتبال زابل بودند.

   

  تیم دهیاری فتح الله مقام سوم 

  DSC01902

   تیم علوم پزشکی مقام اول

  DSC01949

   

  DSC01871

   

  DSC01862

   

  DSC01857


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : زابل ,مقام ,بازی ,رییس ,هیات ,توانست ,هیات فوتبال ,شهرستان زابل ,رییس هیات ,فوتبال استان ,قهرمانی برسد ,هیات فوتبال استان ,
  تیم فوتسال علوم پزشکی قهرمان جام شعبان - رمضان شهرستان زابل

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر